Svatební grafika jako doplněk svatby

Posted on

Svatební fotografové mají různě odlišné balíčky služeb. V drtivé většině se nejedná jen o digitalní odevzdání fotek, ale i o tiskové služby, či zapůjčení instaxu ba dokonce celého fotokoutku, tak jsem si říkala, že bych měla něco víc nabídnout i já. Dlouze jsem přemýšlela o tiskových službách a jak to nejlíp provést, aby balíček vyhovoval všem, ale nakonec jsem došla k závěru, že to raději nechám na vás, vás zákaznících, abyste si vybrali ten pro vás nejlepší způsob tisku, jaký vám nejvíc vyhovuje, ať už se jedná o obraz, fotoknihu, či fotky do alba. Protože 100 lidí 100 chutí a pravděpodobně bych se nikdy nezavděčila všem jedním univerzálním balíčkem, což by mě mrzelo.

Grafika a praxe ve firmách

Jak přišel nápad připojit ke svatebnímu focení svatební grafiku? Po delším přemýšlení mi v hlavě bliklo, že bych mohla promítnout své bohaté zkušenosti co se týče grafiky a že by mohlo být fajn to zkombinovat s focením. Za prvé mám vystudovanou vyšší odbornou školu v oboru grafiky, k tomu jednoleté studium v Brně v oboru reprodukční grafik a za druhé mám za sebou praxi ve firmě, kde jsme řešili potisky textilu a vyráběly samolepky. Další zaměstnání byla reklamní agentura. Chtěla jsem se s těmito zkušenostmi podělit s vámi, a tak jsem zjišťovala, jak to má konkurence a hledala jsem svatební fotografy, kteří nabízí zároveň svatební grafiku. K mému překvapení jsem nikoho nevypátrala, tak mě potěšilo, že bude tato nabídka ojedinělá.

Odvážný pár, který mi otevřel bránu

Za rok 2021, k tomu magické datum 21. 8. 2021, jsem měla první a v ten rok jedinou svatbu, kde jsem nejen fotila, ale i tvořila grafiku. Nevěsta se do toho se mnou vrhla, aniž bych grafiku pro nějakou svatbu dříve dělala, což mě v ten moment velice potěšilo a doteď jim oběma patří velké dík za důvěru. Výzvy jsem se nebála a spolupráce mě ještě k tomu bavila. Pár měsíců dopisování skrz návrhy mělo přátelskou a klidnou atmosféru a stejné to bylo i v jejich den D. Po této zkušenosti jsem dostala odvahu pustit se do toho naplno a pokračovat v tom, co mě baví a teď už mám za sebou mnoho skvělých spoluprácí.

Důvody, proč si u mne zvolit svatební grafiku

• zkušenosti
• variabilita (každá svatba má jiný obsah grafiky)
• v kombinaci se svatebním focením je jednotná cena bez ohledu na množství práce
• jedinečnost, každá grafika je originál
• cit pro barvy, kompozici a výběr písma
• ověřené tiskárny na Uherskobrodsku
• časová flexibilita
• rychlé zpracování
• přátelská a vstřícná komunikace

Svatební grafika není zbytečnost, například program, jmenovky a zasedací pořádek kromě estetiky výrazně pomáhají s orientací hostů a hladším průběhem svatby. Napište mi a společně vytvoříme něco, co bude krásně doplňovat svatební tabuli. 🙂